Ruin

16-Bit JRPG Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 36 MB
  • Version 1.0.6
  • Dil İngilizce
  • Firma MOCBJ Software
Ruin; Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınız üzerinde keyifle oynayabileceğiniz, katalizmik oranda bir deprem sonucunda yok olmanın eşiğine gelmiş olan dünyayı kurtarmaya çalışacağınız aksiyon ve macera dolu bir strateji rol yapma

Ruin; Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınız üzerinde keyifle oynayabileceğiniz, katalizmik oranda bir deprem sonucunda yok olmanın eşiğine gelmiş olan dünyayı kurtarmaya çalışacağınız aksiyon ve macera dolu bir strateji rol yapma oyunudur.

Kendine özgü müzik içeriğine sahip oyunda fantastik bir dünyaya macera dolu bir yolculuğa çıkıyorsunuz. Bu yolculukta göreviniz katalizmik bir deprem sonucunda yok olmanın eşiğine gelmiş olan dünyayı kurtarmak olacaktır.

Rastgele bir avaş sistemine sahip oyunda her başarınız için ekstra ödüller sizleri bekliyor. Ayrıca hızlı yolculuk turn sisteminde tamamlamanız gereken 16 yan görevler bulunuyor.

500'den fazla lootable nesneler, 100'ün üzerinde craftable öğeleri, katmanlı işçilik sistemi, Orijinal film müziği ve iki farklı zorluk seviyesi oyun severleri bekleyen diğer özelliklerden bazılarıdır.

Daha Fazla Göster
Ruin indir
DİĞER SÜRÜMLER